Поиск

Депутати саботують розгляд нового виборчого кодексу

Для того, щоб вибори в 2019 році у Верховну Раду пройшли по "старому" закону, депутати затягують розгляд. Крім того, вони внесли 4,6 тисяч поправок.

ВР

Верховна Рада у четвер, 20 червня, продовжить розгляд поправок до проекту закону Виборчого кодексу України у другому читанні. В порядку денному парламенту лише один законопроект.

Раніше спікер парламенту Андрій Парубій закликав депутатів прискорити розгляд поправок Виборчого кодексу, однак народні обранці зареєстрували близько 4,6 тисяч поправок до законопроекту.

Водночас відвідуваність депутатами парламенту цього тижня не була достатньо високою, щоб вони могли прийняти хоч одну із поправок.

7 листопада 2017 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №3112-1 "Проект Виборчого кодексу України". Закон передбачає пропорційну виборчу систему з відкритими списками при виборах народних депутатів України з прохідним бар'єром на рівні 4%.

Зазначимо, що реформа виборчого законодавства є одним з пунктів коаліційної угоди, підписаної фракціями БПП, "Народного фронту", "Самопомочі", "Радикальної партії" та "Батьківщини" у листопаді 2014 року.

Всі новини про вибори 2019 в Україн читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии