Депутат звинуватив "антикорупціонера" у юридичній неграмотності

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Депутат звинуватив "антикорупціонера" у юридичній неграмотності
14:56, 27.02.17

Нардеп Володимир Ар'єв вважа, що відомий борець з корупцією Віталій Шабунін маніпулює фактами.

Про один з таких випадків він розповів на своїй сторінці у Facebook.

- Текст нижче - це колосальна, глибока і така неприхована МАНІПУЛЯЦІЯ, що мені не вкладається в голові, що автор досі вважає себе чесним «антикорупціонером». Бо гірше чистої брехні є лише напівправда - від неї наслідкі гірші. Правда полягає в невеликій кількості вироків, хоча ДСА вважає що в аналізі є багато нестиковок. А прихований факт - що Генпрокуратура в 2016 ПЕРЕДАЛА В СУД понад 500 справ по статті «Одержання хабаря» і саме в судах має місце зволікання з розглядом, - відзначив він.

Тож, переконаний нардеп, "або чесний «антикорупціонер» є юридично безграмотним коли не знає що вироки виносить СУД, а НЕ ПРОКУРАТУРА, або він свідомо маніпулює, що теж не робить йому честі".

- Дивно що він нічого не пише про вади судової системи і не є активним голосом за пришвидшення її реформування. Очевидно, його все влаштовує - щоб потім можна було писати нові маніпулятивні тексти. Я не кажу що в прокурорській системі немає проблем - повно, і про них треба писати. Але такі прийоми, як на скрині - то з арсеналу регіоналів. До речі, ті теж переходили на матюки коли закінчувались аргументи, - додав він.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне