Депутат-олігарх Загорій став захисником "кнопкодавів" у Раді

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Депутат-олігарх Загорій став захисником "кнопкодавів" у Раді
12:07, 21.03.17
Сергій Лещенко

Про це у Фейсбуці написав народний депутат Сергій Лещенко.

На цьому фото ви бачите, як депутат Загорій намагається завадити контролювати кнопкодавів на "гальорці" блоку Порошенка під час голосування за Найджела Брауна на посаду аудитора НАБУ.Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно. 200 голосів "за" при потрібних 226. Ви всі особисто могли бачити в стрімі, як Кононенко безперервно телефонував комусь та ходив домовлятися до "Опозиційного блоку". І вкотре провал.Уже скоро місяць Банкова намагається проштовхнути потрібну людину за квотою Ради з однією метою - стратити єдиний незалежний антикорупційний орган, який вже йде по сліду друзів та подільників президента. Це постійна, безперервна та абсурдна ганьба особисто Петра Порошенка.

Нагадаємо, до Парламенту Гліб Загорій потрапив прохідним 52-им номером списку БПП, що здивувало багатьох. За часів правління режиму Януковича господар «Дарниці» був одним «Сім'ї» екс-президента. Його називали «королем» фармацевтичної мафії країни.

З ім'ям Загорія були пов'язані десятки корупційних скандалів, факти підкупів і навіть замахів на життя людей. У мережі інтернет і зараз можна знайти величезну кількість фактів, що підтверджують це.

Навіть, незважаючи на те, що Загорій (про це говорять багато незалежних блогерів) намагається приховати правду про бандитське минуле, «зачищаючи» розгромні статті про себе.

Представники неурядових антикорупційних організацій неодноразово заявляли, що Гліб Загорій уникає покарання за порушення законів завдяки піклуванню відомих політиків.

Та й сам нардеп не приховує, що знаходиться в хороших відносинах з людьми, наближеними до Президента.

Журналісти тижневика «Дзеркало тижня» називають його учасником неформальної групи нардепа і олігарха Олександра Третьякова, давнього друга Петра Порошенка. Крім іншого в цю групу входить Ірина Луценко - дружина Генерального прокурора Юрія Луценка.

З таким розкладом складно не погодитися. Адже, свіжа ще в пам'яті гучна історія з Е-декларацією Загорія за 2016 рік, в якій була вказана покупка семи квартир у екс-бухгалтерки сім'ї Генпрокурора.

Зауважимо, що йшлося про квартири, вартістю в 5 мільйонів.

Як повідомлялося, Гліб Загорій семимильними кроками йде до монополізації ринку лікарських засобів України. На «порядку денному» у фарммагната - повний контроль як над усіма виробниками медпрепаратів, так і над дистриб'юторами, а також аптечними мережами країни.

Як олігарх використовує схеми ухилення від оподаткування, ми повідомляли раніше.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости