Поиск

Депутат Київради обурений перекрученнями з боку журналістів

Неприпустимі і неетичні речі відбуваються, коли журналісти беруть коментар щодо тієї чи іншої теми і перекручують слова.

В цьому переконаний депутат Київради від ВО "Батьківщина" Володимир Бондаренко.

- Так сталося і з моїм коментарем щодо ситуації на Водогоні. Мова йшла про те, щоб залишили людей у спокої. Вони там жили і живуть нормально. Забезпечені нормою послуг тих, які їм визначені. А лізти знищувати ліс для того, щоб побудувати висотні там будинки, бо якийсь барига хоче заробить декілька мільйонів на цьому, я проти цього.Журналісти ж перекрутили мої слова і сказали, нібито на мою думку, район Водогону не потребує налагодженню комунікацій і розвитку інфраструктури, - пояснив він.

Насправді, за його словами, ситуація така, "що депутат Київради від «Батьківщини» Ольга Веремеенко захищає права своїх виборців, до яких прийшов забудовник і хоче встановити свої порядки, заробити на цьому мільйони".

- Людям Водогону це не подобається. І я підтримую Ольгу Веремеєнко у її намірах захистити людей. Варто знати, що іде свідоме підтасування і перекручування фактів і вже не вперше виходять неправдиві сфабриковані статті про активну захисницю людей з Водогону депутата Київради від «Батьківщини» Ольги Веремеєнко. Така сама боротьба відбувається і в інших районах Києва, - відзначив він.

Комментарии