Поиск

Депутат "Батьківщини" разом з активістами захищає ліс від незаконної вирубки

18 річницю з дня створення партії «ВО «Батьківщини» з 6 ранку я «відзначаю» на барикадах разом з мешканцями Водогону, захищаючи ліс від незаконної вирубки, розповіла депутат Київради Ольга Веремеенко.

Вже третій раз за тиждень забудовник намагається вирубати ліс. А представники поліції не можуть піймати зловмисників.

Мешканець селища Водогін Олег Кіщук на власній вантажівці ГАЗ 53 їхав на дачу. Він зупинився біля підозрілих людей для того, щоб запитати хто вони і що так рано роблять на Водогоні. Олег вирішив їхати далі, тому що йому почали погрожувати. На що представник ГО «Відродження Водогону» Роберт Лисничук разом з невстановленими особами з числа представників правоохоронних органів відкрили вогонь по машині. Олег заховався від куль та ненавмисно протаранив чотири автомобіля.

Поліція каже, що стріляли з травматичної зброї, але мешканці прилеглих будинків запевняють, що чули автоматну чергу. На вантажівці 16 кульових отворів, розбите скло та спущено колеса від куль. Олег дивом залишився цілим та неушкодженим.

Поліція затримала мешканця Водогону Олега, та Роберта Лисничука, який стріляв.

Під час обшуку автомобіля представника ГО «Відродження Водогону» було знайдено декілька комплектів номерних знаків та документів на авто. Наразі, як мені відомо, Лісінчука відпустили. В свою чергу, Олег Кіщук склав заяву в поліцію та прокуратуру про умисний замах на життя.

Начальника Оболонського управління поліції Ніконова М.М. ще досі немає на місці подій. Хоча ще в п’ятницю він обіцяв мешканцям Водогону відкрити кримінальне впровадження проти незаконних дій забудовника.

Дякую журналістам та представникам батальйонів за оперативну реакцію. Слова вдячності Голові Подільської РПО партії «ВО «Батьківщина» Ніна Чернишенко за юридичну допомогу. Дякую колегам депутатам Ваган Товмасян та Anatoliy Shapoval, народним депутатам Igor Lutsenko та Александрe Данченко за підтримку. Окрема подяка Mikheil Saakashvili за швидку реакцію.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві побили поліцейського після смертельної ДТП.

Комментарии