Поиск

Декларування у Києві: мільйонерів стало на 589 осіб більше

В столиці України, по підсумкам декларування в 2018 році кількість мільйонерів значно зросла. Тепер їх на 589 осіб більше, ніж в 2017 році.

Декларування 2019

За результатами цьогорічної кампанії декларування у Києві 2941 особа вказала у деклараціях суму доходу більшу ніж 1 мільйон гривень, це на 589 осіб (25%) більше, ніж у минулому році.

Начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко сказала:

Загалом, столичні мільйонери задекларували 36 мільярдів 505 мільйонів гривень, що на 73% більше, аніж торік. Вони мають сплатити податку на доходи фізичних осіб на суму 1 мільярд 930 мільйонів гривень і більш як 270 мільйонів гривень військового збору.

Вона зауважила, що публічні люди також активно декларували свої доходи.

Посадовець столичної ДФС. розповіла:

До наших сервісних центрів приходили Дмитро Монатік й Олег Винник, а загалом, столична кампанія декларування 2019 року бачила декларації таких відомих артистів як Потап, Костянтин Меладзе, ONUKA, Ірина Білик, Наталія Могилевська, Анастасія Каменських, Тіна Кароль й багатьох інших. Під час нинішньої кампанії декларування лише представників шоу-бізнесу ми нарахували 111, з яких 23 – народні артисти України.

Також досить активними є спортсмени. До речі, футболістами та працівниками "Динамо" Київ у цьому році було подано 95 декларацій про майновий стан та доходи й задекларовано дохід у більш як 170 мільйонів гривень, зазначила Демченко.

За її словами, найбільша кількість мільйонерів мешкає у Печерському (614), Шевченківському (545) та Голосіївському (314) районах столиці:

Є цікаві дані фіскальної служби Києва: найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Солом’янського району столиці, який задекларував 8 мільйонів гривень, а батьки наймолодшого декларанта – 3-річного мешканця Святошинського району – відобразили у декларації про майновий стан та доходи отримання малюком спадщини на суму 64 тисячі гривень.

40% осіб, які отримали доходи понад мільйон гривень та вже подали податкові декларації.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии