Поиск

Чотирнадцяті дитячі велоперегони Дивогонка пройшли за підтримки Likarni.com

Сервіс Likarni.com, який пропонує пацієнтам України можливість запису до діагностичних центрів та приватних клінік, підтримав чотирнадцяті дитячі велоперегони «Дивогонка». Щорічна подія відбулася в Киеві 16 вересня 2017 року.

До участі у велоперегонах були запрошені діти віком від двох до п'ятнадцяти років — заїзди відбувалися відповідно до вікової категорії:

  • 2-3 роки — 1 маленьке коло (200 м);
  • 4-5 років — 2 маленьких кола (400 м);
  • 6 років — 1 велике коло (400 м);
  • 7-9 років — 2 великих кола (800 м);
  • 10-14 років — 3 великих кола (1200 м).

Юних велосипедистів підтримували мами та татусі, бабусі та дідусі, братики та сестрички. Багато дітей відвідували змагання не вперше: досвідчених спортсменів було видно одразу.

Місце проведення вразило своєю красою: Парк Партизанської Слави поєднав у собі сили лісу та води. Чудова тепла осіння погода подарувала усім учасникам натхнення та прекрасний настрій.

Likarni.com запропонували цікаву розважальну програму для дітей різного віку. Лікар Айболіт в ігровій формі нагадав про правила гігієни і основи здорового способу життя.

Дітки вивчали правила першої допомоги, вчилися міряти температуру, тиск, розповідали про свій досвід спілкування з лікарями, вели мову про мікроби та бактерії, тренувалися вдягати маски, халати та медичні шапочки.

Активні рухові конкурси додали гарного настрою, а солодкі та корисні подарунки від Likarni.com — сили для наступних досягнень.

Інформаційні листівки для батьків у зручному форматі мали корисні відомості:

  • гігієна дитячих зубів;
  • інтимна гігієна немовлят;
  • поради ЛОРа;
  • календар щеплень;

Корисне та веселее свято здоров’я та спорту промайнуло як одна година, але чудові спогади та яскраві фотографії залишились назавжди!

Довідка: Likarni.com (Лікарні) — безкоштовний сервіс онлайн-запису до лікаря. Актуальна інформація про приватні медичні заклади, перелік послуг та перевірені ціни допоможуть пацієнту визначитися з вибором спеціаліста. На сайті відвідувачі можуть переглянути відгуки пацієнтів, рейтинг лікарів та клінік, ознайомитися з актуальними акціями на медичні послуги.

Контакти: +38 (050) 302-68-50 info@likarni.com

Комментарии