Поиск

Чому я обрав «АвтоТак» від «АВТО ПРОСТО»

Чому я обрав «АвтоТак» від «АВТО ПРОСТО»

Про власний автомобіль я мріяв дуже давно, але накопичити достатньо коштів не вдавалося: то одне, то інше, як завжди. Тоді я вирішив піти до банку та взяти кредит, але побачивши шалені відсотки, швидко відмовився від цієї ідеї. Та залишився у глухому куті. Але моя колега порадила скористатися програмою «АвтоТак» від «АВТО ПРОСТО». І знаєте що? Я дуже радий, що обрав цю систему!

Що таке «АвтоТак»

Програма «АвтоТак» — це різновид відомої у всьому світі системи придбання у групах. Виявилося, що подібні системи успішно працюють вже понад 40 років. В Україні таку програму пропонує компанія «АВТО ПРОСТО». Отже, учасники, які не мають коштів для оплати готівкою, формують групу для придбання автівки певної марки та моделі, справно платять щомісячні обов’язкові платежі, щоби на загальному рахунку накопичити необхідну для закупівлі партії автомобілів суму, а адміністратор слідкує за виконанням зобов’язань, щомісяця закуповує автомобілі та розподіляє їх серед учасників групи. Постачальником виступає Корпорація «УкрАвто». За послуги адміністратора учасник щомісяця платить 0,5% від вартості авто.

Відверто кажучи, мене дещо збентежили погані відгуки. Але я детально ознайомився з договором на офіційному сайті (http://www.autotak.com.ua) та можу впевнено сказати, що багато бруду ллють ті, хто до кінця не зміг розібратися та переплутав придбання в групах з автокредитуванням.

Дуже сподобалося те, що для укладення договору не потрібно мати якісь довідки, виписки та інші документи — достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, а також сплатити разовий внесок в розмірі 4% від вартості обраної автівки.

Головні переваги «АвтоТак»

Для мене головними перевагами «АвтоТак» стали:

  • доступність: вартість авто та послуг компанії клієнт сплачує невеликими щомісячними внесками;
  • широкий вибір авто: в рамках програми «АвтоТак» доступні автомобілі різних марок та моделей на будь-який смак та гаманець, й кожен учасник самостійно обирає авто, відповідно до своїх можливостей;
  • можливість впливати на термін отримання за допомогою сплати авансових платежів: для мене це зручно, оскільки кожного місяця моя заробітна плата різна, тобто коли я міг, то сплачував окрім обов'язкової суми ще й додатковий аванс, тому отримав авто вже через 6 місяців;
  • прозорість та законність: розподіл автомобілів є відкритою процедурою; адміністратор працює на підставі ліцензії, а його діяльність контролюють державні органи;
  • оплата в національній валюті, тому вартість авто не залежить від коливань іноземних валют.

Вже понад 46000 українців стали власниками авто в рамках популярних програм придбання в группах, серед яких й «АвтоТак». Я — один з них. Сьогодні я сиджу за кермом власного Kia Sportage. Це — перемога!

Комментарии