Пошук

Чоловік з Челябінська прифотошопив Квентіна Тарантіно на знімки власної квартири, щоб її продати

У коментарях квартиру назвали «мерзенною трьошкою»

Мешканець Челябінська спробував використати колажі з фотографіями голлівудського режисера Квентіна Тарантіно, щоб продати свою трикімнатну квартиру.

Про це повідомляє «РІА Нерухомість».

Челябінец Олександр Кайнов прифотошопив зображення Тарантіно, які зробили під час візиту режисера в Росію, до знімків типової російської квартири. На колажі Квентін стоїть у ванній з облупленою кахлем, показує великий палець в кімнаті і розглядає простеньку кухню.

Квартира все ще не продана, однак результатами господар, здається, цілком задоволений:

«Продати квартиру поки не вдалося. Але за п'ять годин було близько 6000 переглядів оголошень. Вірусний маркетинг вийшов дуже цікавим. Продаж квартири - це не перша мета. Жорсткої необхідності в продажу немає. На першому місці це бажання творчої реалізації. Активних покупців поки немає, але може бути дійде до самого Тарантіно. Людям подобається, я задоволений результатом, сама задумка дуже цікава».

У коментарях до Facebook-посту користувачі запитують, чи додається «мужик» до квартири, а також називають серію колажів «мерзенною трьошкою» (відсилання до назви одного з фільмів Тарантіно «Мерзенна вісімка»).

Кайнов намагається продати трикімнатну квартиру в Челябінську. Вона знаходиться на Копейському шосе, її площа складає 67 квадратних метрів, а вартість - 2,3 мільйона рублів

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии