Поиск

Декілька разів вдарив її рукою, після чого дитина втратила свідомість і, не приходячи до тями, померла в лікарні. Жорстокому вбивці дали 10 років. Однак, прокуратура вважає вирок занадто м’яким і буде його оскаржувати.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі прокуратури Херсонської області.

Судом винесено обвинувальний вирок, якиммешканцю Великоолександрівського району призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк9 років 7 місяців.

Установлено, що вказаний громадянин з метою виховання малолітньої дитини, 2015 р. н., яка є донькою його співмешканки, завдав їй сім ударів рукою в область голови, тулубу та верхніх кінцівок, у результаті чого спричинив їй тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких дівчинка, не приходячи до свідомості, померла у лікарні.

Цього ж дня, з метою виховання старшого брата дівчинки, 2014 р.н., завдав йому не менше двох ударів в область голови та нижніх кінцівок, чим спричинив йому легкі тілесні ушкодження.

Незважаючи на те, що злочини скоєно в умовах неочевидності, за принципової позиції державного обвинувача за результатами судового розгляду ухвалено обвинувальний вирок, однак прокуратура не згодна з ним через його м’якість, у зв’язку з чим готується апеляційна скарга на вказаний вирок.

Нагадаємо, нелюд по-звірячому вбив 3-річну дівчинку.

Комментарии