Поиск

Чоловік у пошуках коханої залишив роботу

Житель Пекіна працював у книжковому магазині і зустрів там дівчину, в яку закохався. Однак, підійти до неї не наважився, тож вирішив кинув роботу і віднайти кохану.

Хлопець зізнався, що побачив свою кохану у вересні поточного року. У той момент він знаходився в магазині з іншою дівчиною, і не став підходити до прекрасної незнайомки, так як не хотів травмувати почуття своєї супутниці, передає Соцпортал з посиланням на Свідок.

Сунь заявляє, що закохався у неї з першого погляду і тепер вважає її «дівчиною всього його життя». Саме тому він щодня приходить до книготорговця і проводить у крамниці по вісім годин.

За час своїх «чергувань» хлопець встиг кинути роботу і намалювати портрет дівчини, який пізніше став роздавати людям, щоб ті допомогли йому знайти кохану через знайомих.

Провівши більше 50 днів в книжковому магазині, Сунь прийшов у відчай і відправився в місцевий суд, у надії подати заяву на дівчину своєї мрії за те, що вона заподіяла йому так багато емоційного стресу. Але суд відхилив його клопотання, оскільки хлопець навіть не зміг назвати ім’я людини, на яку хотів подати в суд.

Нагадаємо, бренд Honor представив розумний годинник.

Комментарии