Поиск

Чоловік декілька днів поспіль бив дружину. Жінка померла

При розтині судмедексперти констатували переломи декількох ребер та розрив селезінки, які спричинили внутрішню кровотечу та дихальну недостатність, від чого потерпіла і померла. Тепер чоловіка судитимуть.

Прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про заподіяння 62-річним мешканцем міста Рожище тяжких тілесних ушкоджень його дружині, що спричинило смерть потерпілої.

Встановлено, що у період із 27 по 30 червня 2018 року чоловік під час сімейної сварки побив 58-річну жінку, завдавши їй травм, аж до зламів ребер та розриву селезінки, які спричинили внутрішню кровотечу та дихальну недостатність, від чого потерпіла і померла, - повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Тепер зловмисника, який перебуває під вартою, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, й невдовзі він постане перед судом.Згідно із санкцією ч.2 ст. 121 КК України за вчинений ним злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Як повідомляв Соцпортал, жінка виявила свого сина мертвим.

Комментарии