Поиск

Чиновники пообіцяли молоді доступне житло

Державна цільова програма будівництва (придбання) доступного житла буде реалізовуватися на засадах цілковитої відкритості й прозорості для суспільства. Зокрема, буде впроваджено відкриту електронну чергу учасників програми на сайтах регіональних управлінь Фонду в кожній області України.

Про це повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний за результатами онлайн-наради з регіональними управліннями Фонду, що відбулася сьогодні.

Уже внесено всі необхідні для поновлення роботи програми зміни в законодавство і підзаконні акти. Зокрема, Уряд ухвалив постанову від 20 вересня 2017 р. №708, якою змінив порядки забезпечення громадян доступним житлом і використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла (затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 р. №140 і від 29 лютого 2012 р. №193).

Наказом Мінрегіону затверджено оновлений склад Міжвідомчої комісії з формування переліку об'єктів житлового будівництва, на будівництво або добудову яких можуть спрямовуватися кошти державної підтримки по програмі «Доступне житло».

Іншим наказом міністерства затверджено розподіл між усіма областями коштів у розмірі 30 млн грн, які будуть спрямовані з державного бюджету на реалізацію програми будівництва (придбання) доступного житла для громадян.

Комментарии