Поиск

Журналісти йдуть з каналу ZIK через Медведчука

Телеканал ZIK почали залишати журналісти через нового власника, якого пов'язують з одіозним проросійським олігархом Віктором Медведчуком. Першою стала телеведуча Тетяна Даниленко, яка сказала: "Я відмовляюся стріляти людям в голови".

Тетяна Даниленко

Тетяна Даниленко в понеділок провела свій останній ефір на телеканалі після його покупки близьким до Медведчука депутатом. "Відмовляюся стріляти людям в голови": Тетяна Даниленко йде з телеканалу ZIK через Медведчука, розповіли на сайті Дзеркало тижня.

Журналістка Тетяна Даниленко повідомила про своє рішення піти з телеканалу ZIK через його перехід під фактичний контроль лідера проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя", кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука. Телеведуча висловила впевненість, що саме він реально керуватиме каналом, а не його номінальний власник Тарас Козак.

Даніленко сказала:

Є різні погані. Але саме Віктор Медведчук у 80-х брав участь у кафкіанських судах над українськими дисидентами. Він повів на довгу, несправедливу та принизливу смерть поетів Василя Стуса і Юрія Литвина. На початку 2000-х саме він вибудовував систему цезури, проти якої повстала професія. Я опинилася в самому жерлі повстання - на опозиційному "5 каналі". Весь мій життєвий шлях проти того, щоб читати в ефірі про "про громадянський конфлікт на Південному Сході України" або питати у Віктора Володимировича, як йому вдається бути розумним і красивим одночасно.

Журналістка зазначила, що колишній власник каналу не диктував інформаційний порядок денний і не втручався в роботу редакцій авторських програм. Останній випуск програми Даниленко "Гра Z вогнем" вийшов в ефір ZIK ввечері понеділка, 17 червня.

"Я відмовляюся стріляти людям в голови", - підсумувала журналістка.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии