Поиск

Через пожежу у школі довелося евакуювати 400 учнів (відео)

На щастя, з школярів та персоналу навчального закладу ніхто не постраждав. Причини пожежі, що сталася в одній з шкіл Чигирина, будуть встановлювати фахівці.

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Черкаської області.

Через пожежу у школі довелося евакуювати 400 учнів

Про загорання дверей виходу з технічного поверху на дах навчального закладу, до пожежно-рятувальної частини повідомила адміністрація ЗОШ №2 міста Чигирин. Вже за дві хвилини, на вулицю Богдана Хмельницького, де розташована школа, прибув черговий караул з підрозділу ДСНС.

Ще до прибуття пожежних, шкільна добровільна пожежна дружина, використавши два порошкових вогнегасники ліквідувала загорання дерев‘яних дверей виходу на дах будівлі.

У відповідності до плану реагування, одразу після появи в закладі диму, силами обслуговуючого персоналу та педагогічного колективу школи, було проведено повну евакуацію учнів. Загалом, із будівлі у безпечне місце було виведено 400 дітей.

Після бойового розгортання, рятувальники провели розвідку місця події та перевірили безпеку інших помешкань навчального закладу. Після обстеження, і підтвердження відсутності загрози, було прийнято рішення на відновлення учбового процесу.

Загалом незапланована перерва у навчанні становила 30 хвилин. Загиблих та постраждалих внаслідок події немає.

Перевірку причини та обставин пожежі проводять фахівці ДСНС та національної поліції.

Нагадаємо, скривавлений чоловік потрапив під машину.

Комментарии