Пошук

Через новорічні свята з 24 листопада у центрі Києва почнуть обмежувати рух транспорту

У зв’язку з цим будуть внесені відповідні зміни у маршрути руху громадського транспорту.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Через новорічні свята з 24 листопада у центрі Києва почнуть обмежувати рух транспорту

У суботу, 24 листопада, у центрі міста буде обмежено рух транспорту, оскільки розпочнеться монтаж тимчасових об’єктів, конструкцій та обладнання проекту «Країна північного сяйва» до новорічних свят. Обмеження діятиме на час підготовки та самого святкування – до 24 січня.

Обмеження руху транспорту передбачено уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі із 24 листопада 2018 року до 24 січня 2019-го.

Також у зазначений період заборонять рух усіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

- 19, 23, 24, 25 та 31 грудня, а також 1 та 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв’язку із цим у суботні, недільні, святкові та неробочі дні планується відкрити дорожній рух вулицею Хрещатик. У маршрути громадського транспорту буде внесено відповідні зміни. У новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години, фунікулер перевести у цілодобовий режим, - розповів перший заступник директора Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк.

Нагадаємо, у Києві на місяць перекриють популярну вулицю.

Комментарии