Поиск

Через будівництво ТРЦ потріскалась вся стеля метро Героїв Дніпра

Через скандальне будівництво торгово-розважального центру прямо над станцією метро "Героїв Дніпра" на стелі останньої з'явились багаточисельні тріщини.

Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook опублікував активіст Соціального руху Артем Тідва.

“А станцію метро “Героїв Дніпра” вже похоронили?! А людей, які ще загинуть під час обвалу? З’їздив туди, вийшов через задні двері і пройшовся по платформі. Вся стеля в свіжих тріщинах. Вся! Не було місця, де можна було б припинити зйомку, але щоб не обтяжувати вас зняв лише 20 секунд стелі”, – зазначає активіст.

За його словами, працівники на запитання “На скільки ці тріщини свіжі?” відповідають, що не знають, бо тріщини з’являються постійно і вже незрозуміло, які свіжі, а які – ні.

“Про всяк-випадок повідомляю, що я знімаю порушення своїх прав на безпечний проїзд в муніципальному транспорті.Один з машиністів сказав, що “підприємці – дуже здібний народ – будуватимуть допоки не станеться обвал”, – пише активіст.

Як повідомляв Соцпортал, сумнівне будівництво торгового центру спершу позиціонувалось як укріплення ґрунту. Через нього довелось закрити один з двох входів у вестибюль метро та половину підземного переходу. Це завдавало пішоходам масу незручностей та змушувало людей перебігати дорогу. Минулого року будівництво викликало ряд протестних акцій. Мешканці району жалілись на постійний шум та заявляли про небезпеку будівництва безпосередньо над метро. Мер Києва Віталій Кличко обіцяв призупинити будівництво до проведення незалежної експертизи, однак її результати досі невідомі.

Комментарии