Поиск

Буш-старший розкритикував Трампа: мені він не подобається

Колишній президент США Джордж Буш-старший не в захваті від нового президента-республіканця Дональда Трампа та голосував за Гілларі Клінтон.

Висловлювання колишнього американського президента включив в свою книгу "Останні республіканці" (The Last Republicans), яка надійде в продаж 14 листопада, історик Марк Апдегроув.

-Мені він (Трамп) не подобається. Я не знаю багато чого про нього, але знаю, що він хвалько. Я не дуже в захваті від того, що він лідер, - заявив Апдегроуву в травні 2016 року Буш-старший.

На думку колишнього президента, Трамп міг би об'єднати країну, але це вимагало б від нього "скромності", що, за словами Буша-старшого, складно для Трампа.

Колишній американський лідер додав, що у Трампа є "певне еґо". Теж колишній президент США Джордж Буш-молодший, в свою чергу, заявив, що Трамп "не знає, що таке бути президентом".

У книзі розповідається також про те, що на виборах 2016 року Буш-старший віддав свій голос екс-кандидату від демократів Хілларі Клінтон, а його син не проголосував ні за одного з двох кандидатів.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, коли і чому Трамп зацікавиться Україною.

Комментарии