Поиск

Брифінг нового голови Офісу президента Андрія Єрмака: Головне

Сьогодні, 12 лютого, відбувся брифінг нового глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Він повідомив, що на посту глави ОП продовжить переговори з Росією по Донбасу. Також Єрмак підкреслив, що його мета - зробити з Донбасу регіон, який не буде асоціюватися з війною і розрухою. Мовляв, хотів би побудувати там новий сучасний економічний хаб.

Єрмак також говорить, що після призначення ще не розмовляв з російським колегою по переговорам Дмитром Козаком, якого вчора призначили займатися українським напрямком в адміністрації Володимира Путіна.

У планах нового глави ОП серед іншого:

  • виконати всі обіцянки
  • поліпшити комунікацію з пресою
  • гарантувати свободу слова та незалежність медіа
  • зупинити війну на Донбасі
  • перетворити Донбас в "інвестиційну Мекку"
  • продовжити переговори з РФ

Ось ключові тези брифінгу:

Україна не буде проводити вибори на Донбасі без встановлення контролю над кордоном та виведення незаконних формувань

Неможливо проводити вибори, якщо знаходяться іноземні війська та незаконні озброєні угрупування, якщо неам контролю України над кордоном. Вибори ми плануємо проводити тільки за українським законодавством.
В нас є чіткий план, щоби вибори відбулися в кінці жовтня на всій території України. Я готовий говорити зі всіми патріотичними та конструктивними силами, роз'ясняючи наші кроки.

ОП буде гарантом свободи слова та незалежності медіа в Україні

- Ми визнаємо, що є багато, що потрібно зробити з боку комунікацій. Ви побачите, що комунікації Офісу президента будуть на більш високому рівні.

Про постачання води до Криму

Нагадаємо, вчора глава фракції "СН" Давид Арахамія заявив, що подача води на півострів можлива "в обмін на виведення російських військ з Донбасу". І це може стати "допустимим компромісом".

Арахамія при цьому підкреслив, що це його особиста думка. Власне, такий коментар дав і новий глава Офісі президента. Додав, що ніяких переговорів на цю тему він не веде. Пообіцяв уточнити у Арахамії його позицію з питання.

Про ротацію кадрів

Планіа поки немає, так як це його перший робочий день на новій посаді.Націлений зустрінеться і поговорити з співробітниками Офісу президента, щоб визначитися в цьому питанні.

На питання журналістів про зустріч з російським президентом Володимиром Путіним Андрій Єрмак заявив, що рішення по цій зустрічі буде приймати Володимир Зеленський. На зараз у Офісу президента домовленостей на цю тему не було.

Брифінг нового голови Офісу президента Андрія Єрмака: Головне

Нагадаємо, що Президент Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади Голови Офісу Президента та назначив замість нього Андрія Ярмака.

Експерти вважають, що це пов'язано не лише з внутрішніми протиріччями, але і зовнішньополітичною грою. В той же час Інтернетом вже ширяться чутки, що це призначення призведе також і до деяких перестановок по регіонам. Також це сигнал і для прем'єра Гончарука, так як Богдана можуть найближяим часом пропонувати на роль прем'єра.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии