Поиск

Бондаренко: Останній шанс зберегти багатство України - землю

Сьогодні, 19 квітня, політична партія «ВО «Батьківщина» провела збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі. Офіційно розпочато процедуру референдуму.

На захід прибули представники всіх регіонів України. Від Києва взяли участь понад 500 осіб, зокрема 250 - ініціативної групи, яка збиратиме підписи.

Лідер партії Юлія Тимошенко під час свого виступу апелювала до керівництва держави, зокрема гаранта Конституції,президента України: “Якщо вони піднімуть руку на українську сільськогосподарську землю, то українська нація мовчати не буде. Разом з їх продажними потрохами винесуть їх із кабінетів. І на цьому поставлять крапку. Буде поставлена крапка їх безславному, корумпованому принизливому для України правлінню.”

Очільник столичної “Батьківщини” Володимир Бондаренко відповів на часте запитання киян: «Чи мають кияни відношення до земельних ділянок?»

Безумовно мають. Ми також є людьми, які створювали цю державу, фінансували всі процеси: оборону, науку, освіту, культуру і т.д. І ми маємо право на земельну часточку. Сьогодні не забезпечений справедливийрозподіл цих часточок. Потрібно оцінити кожен шматочок землі.

На думку Володимира Бондаренка, потрібно було би створити документальну базу.Бо немає кадастрової документації,земельного банку, всієї інфраструктури економічних і організаційних засобів.

Виходячи на референдум, - продовжує депутат, - ми хочемо, щоб народ висловив своє ставлення до розпорядження землею, щоб була справедливість.

Настрій громадян, зокрема киян, свідчить про те, що вони не хочуть допустити розкрадання майнових комплексів.

«Ми не проти ринку, ми не проти стосунків, які позначалися б добровільними торговельними угодами. Але державна політика повинна вести, на наш погляд, в одному напрямку: людям повинно ставати краще жити. А сьогодні, довівши країну і громадян до зубожіння, олігархи, серед яких керівники держави та уряду сконцентрували у своїх руках мільярдні багатства і готові скуповувати землю, залишивши співвітчизників ні з чим», - зауважив Володимир Бондаренко.

Ініціативна група проголосувала за запитання, яке “Батьківщина” виносить на референдум щодо заборони продажу землі: “Чи підтримуєте Ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?”

Как сообщал Соцпортал, «Батьківщина»: Дмитро Вовк має піти у відставку.

Комментарии