Бойовики збираються закупати форму ЗСУ для зйомок "звірств карателів"

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Бойовики збираються закупати форму ЗСУ для зйомок "звірств карателів"
11:22, 08.03.17
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що бойовикам так званої "ДНР" з Москви доручили придбати близько 1000 комплектів обмундирування Збройних сил України для зйомок пропагандистських матеріалів.

"З метою підготовки пропагандистських матеріалів з дискредитації сил АТО командування російських окупаційних військ доручило т.зв. силовим відомствам “ДНР” організувати придбання близько 1000 комплектів обмундирування ЗС України", - йдеться в повідомленні.

Також у розвідці розповіли про активну агітаційну діяльність серед військовослужбовців з’єднань і частин Південного ВО ЗС РФ з метою набору персоналу для виконання завдань на території Сирійської Арабської Республіки.

"Основною цільовою аудиторією рекрутингової кампанії є військовослужбовці, які мають досвід участі у бойових діях проти сил АТО. За рахунок вказаної категорії російські ПВК намагаються вирішити питання щодо комплектування підрозділів охорони об’єктів інфраструктури на території Сирії з високим ризиком терористичної загрози", - повідомляє розвідка.

Як повідомляв Соцпортал, депутат з РФ: росіяни сьорбнули у Криму по повній, а цей сезон і зовсім буде провальним.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости