Поиск

Блокада Донбасу: на війні все міряється життями людей, а не прибутками

Один з організаторів блокади окупованих територій нардеп Семен Семенченко переконаний, що на війні все міряється життями людей, а не прибутками.

Своїми думками він поділився у вигляді вже традиційного ранкового звернення до Президента України.

- Про "збитки України". Петро Олексійович, Ви і ваші балакучі голови два місяці нам розповідали казки про 36 мільярдів гривень, 4 мільярди доларів, курс долара "який злетить до небес". Тепер з'ясовується що це фейк. Поки вимальовується 1.6 мільярда ГРИВЕНЬ. Поки що. Хоча я впевнений, що у результаті збитків не буде взагалі. Тому що всі підприємства накрывшиеся мідним тазом у окупанта є БОРЖНИКАМИ за воду, електроенергію, газ. А які суми вони витягали з бюджету через кримінальні схеми повернення ПДВ нам ще належить дізнатися. Тому всім "фахівцям", депутатам і "лідерам громадської думки", разгоняющим фейки про збитки хочу запропонувати подумати. Якими клоунами ви будете виглядати в очах українського суспільства коли брехня вилізе, а Петро Олексійович в черговий раз вас кине і переобуется? Отож, - відзначив він.

За його словами, до цих пір ніхто не рахував збитки "ЛДНР" від блокади.

- І хто перекладав ці цифри в життя наших військових? На війні все міряється життями людей, Петро Олексійович. Про це не подбали ви, але це добре порахували Ветерани Війни за Незалежність. Блокада торгівлі з окупантами триває. У нас проблема з урядом і президентом, але немає проблем з українцями. Наше суспільство дуже добре, - додав він.

Разом з тим, політолог Володимир Фесенко переконаний, що блокада пов'язана з політиканськими цілями деяких її організаторів.

Комментарии