Поиск

Більшість росіян хочуть знову обрати Путіна президентом

Більше половини росіян (66%) хотіли б бачити Володимира Путіна на посту глави держави після майбутніх в 2018 році президентських виборів.

Про це свідчить опитування "Левада-Центру".

П'ята частина респондентів (18%) хоче бачити на посаді президента іншу людину. Не змогли відповісти 16% учасників опитування, проведеного 23-26 червня серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів РФ (статпохибки не перевищує 3,4%).

Незалежно від того, хто буде обраний на пост президента РФ в 2018 році, 42% росіян хотіли б, щоб новий лідер проводив у внутрішній політиці "таку ж, як зараз" лінію, а 34% - "більш жорстку, ніж зараз". Кожен сьомий (12%) виступає за "більш ліберальну, ніж зараз" внутрішню політику. Кожен десятий (11%) не зміг відповісти.

Аналогічним чином респонденти відповідали на питання щодо зовнішньої політики Росії. Більше половини (56%) хотіли б, щоб новий президент РФ після 2018 року проводив у зовнішній політиці лінію "таку ж, як зараз". Кожен п'ятий (19%) підтримує лінію "на більш жорстку конфронтацію із Заходом", кожен сьомий (13%), навпаки, "на зниження конфронтації з Заходом". Не змогли відповісти 11% росіян.

Чергові вибори президента РФ пройдуть в 2018 році. Згідно ст. 81 Конституції РФ, президент РФ обирається терміном на шість років. Одне і те ж особа не може обіймати посаду президента РФ більше двох термінів поспіль.

Як повідомляв Соцпортал, політолог: Україна пішла від Росії назавжди.

Комментарии