Поиск

Більше жодних оплесків. Оксфорд пішов на це заради студентів, що мають фізичні недуги

Ініціативу схвалили, щоб підтримати студентів з тривожними розладами і аутизмом

Студенти Оксфордського університету домоглися заборони на оплески на своїх заходах, пише Daily Mail.

Таке рішення прийняли, щоб зробити заходи доступнішими для студентів з аутизмом та тривожними розладами, які можуть уникати багато подій тільки через шум.

В якості альтернативи пропонується використовувати жест «джазові руки» (jazz hands), коли людина піднімає долоні вгору і крутить ними в повітрі.

«Джазові руки» також використовуються в британській жестовій мові. «Інклюзив - один з основоположних принципів студентського союзу», - зазначила представниця студентської ради Рошин Маккаліон.
«Ми хотіли підштовхнути людей до використання мови жестів для вираження схвалення на заходах, щоб їх могли відвідувати всі, включаючи людей, які страждають від тривожних розладів», - додала Маккаліон.

За словами ініціаторів ідеї, практику заміни традиційних ударів на беззвучні почали використовувати в різних організаціях з 2015 року, а в Манчестерському університеті альтернативу гучним оплескам ввели в вересні минулого року.

Ініціатива союзу студентів Оксфордського університету викликала критику з боку ряду таблоїдних і консервативних ЗМІ. Багато видань дорікнули студентам у надмірній чутливості і прозвали «сніжинками».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии