Поиск

Більше 100 любителів бігу перевірили свою підготовку до 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

31 березня більше 100 любителів бігу зібралися на ВДНГ протестувати свою функціональну готовність до київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 22 квітня.

Привітала бігунів перед Long Traning срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату світу, спортивний директор Run Ukraine Ірина Ліщинська: “Сьогоднішній забіг - це прекрасна можливість перевірити рівень підготовки кожного з вас до київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, адже до його старту залишилось зовсім мало часу. Сьогодні ви зможете дізнатись чи відповідають ваші сподівання тому темпу, з яким ви розраховуєте здолати дистанцію Київського півмарафону. Я бажаю вам отримати задоволення від сьогоднішнього тренування та гарних усім результатів.”

Тестовий забіг Long Training організатор київського півмарафону компанія Run Ukraineпровела в найкращих традиціях програми підготовки до півмарафону. Перед стартом всі учасники отримали стартові номери з електронним чіпом для фіксації результату та робили фото на фоні брендволу.

Після запальної розминки, яку провела тренер Run Ukraine, бігуни вийшли на старт та у змагальному темпі подолали дистанцію, яку попередньо обрали під час реєстрації на сайті http://kyivhalfmarathon.org: 5 км, 10 км чи 15 км.

Допомагали бігунам тримати темп впродовж Long Training пейсейкери із різним темпом: 4:15 хв/км, 4:45 хв/км, 5:10 хв/км та 5:30 хв/км.

На фініші бігунів чекала зона гідратації та підтримка близьких.

Цього разу вперше результати Long Training фіксувалися за допомогою електронної системи хронометражу. Ознайомитись з результатами вже можна на сайті http://kyivhalfmarathon.org/rezultati-long-training/.

Паралельно в цей же день у Дніпрі розпочалась серія безкоштовних тренувань Open Run Day до 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon. В програмі 4 безкоштовних тренувань та 1 тестовий забіг Long Training. Потім естафету перехоплять 3 міста Дніпропетровської області: Нікополь, Кам’янське та Новомосковськ. Детальна програма тренувань доступна на сайті дніпровського півмарафону http://kyivmarathon.org/seriya-zabigiv-long-training/.

Комментарии