Поиск

Біля київського вокзалу облаштують будинок для безпритульних

В будинку соціальної допомоги, буде буфет, пункт видачі одягу та інший необхідний функціонал для задоволення базових потреб людини

Райдержадміністрація Солом’янського району повідомила, що розробляє план посилення захисту безпритульних, які перебувають біля залізничного вокзалу Києва.

Зараз Солом’янська РДА шукає приміщення неподалік вокзалу для створення будинку соціальної допомоги, де був би буфет, пункт видачі одягу та інший необхідний функціонал для задоволення базових потреб людини.

Поки що спробують налагодити збір речей для безхатьків та роз’яснюватимуть їм про можливості отримання допомоги. Зокрема, переночувати можна у притулку на вулиці Суздальській, 4/6, хоча розташовано його у віддаленні від вокзалу.

Також в РДА наполягають на необхідності створення пунктів обігріву й першої медичної допомоги та посту поліції у підземному переході з боку Південного вокзалу.

«Нужденним, яким пощастило менше, ніж нам, потрібні елементарні людські блага і підтримка. Ми не маємо повноважень примушувати їх звідси піти, але працювати над поліпшенням їх умов життя – в наших силах. Прошу благодійні фонди, громадські організації і небайдужих людей разом з нами напрацьовувати кроки у допомозі нашим громадянам», – заявив в.о. голови РДА Володимир Бялковський.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии