Поиск

Біля Києва юні любителі пікніків ледь не спалили ліс

Вчора в Обухові Київської області горів масив, місцевим відоий як “гора Кукса” (вул. Гайдамацька, прим.авт.), передають місцеві Хроніки міста.

– Улюблене місце для пікніків різних компаній, не менш популярне, як Педина. Підпал відбувся знизу, від дороги, і вітер швидко погнав вогонь на гору. Там гуляла компанія школярів (на фото), шумно і весело їм було, поки не огорнув дим. Дівчата побігли вниз з гори, хлопці намагалися загасити полум’я зверху. Ми з родичами вибігли з хати і побачили вже те, що на останніх фото. Напали на цю молодь із звинуваченнями, вітчим побіг з лопатою гасити по периметру, я набрала 101, – розповіла очевидець події Наталя Чайка.

30415129_2066833333596483_1886097942766561361_n

За її словами “вогонь за хвилини набрав обертів, знизу вже не видно було цих дітей на горі, дівчата з їх компанії істерично гукали”.

- Дякувати, пожежна команда прибула дуже швидко, чоловіки спільними зусиллями справилися. Можливо, люди в хатах за горою не знали, яке лихо на них дуло…Молоді провели інструктаж, обговорили. Божаться, що не вони, що це якісь 2 дівчини йшли вниз дорогою і вони дівчат тих не знають. Тих 2 дівчат- підлітків я особисто бачила, вони вже були далеко і їх не роздивилася. Чи дасть їм совість спати сьогодні? Чи усвідомлюють вони, що ” трагедії стаються миттєво”? … Цього разу обійшлося, – додала вона.

Разом з тим, за кілька днів до цього, як повідомляв Соцпортал, у Гідропарку в Києві сталася смертельна пожежа.

Комментарии