Поиск

​Бібліотека в США позичає речі тим, хто збирається йти на співбесіди

У Громадській бібліотеці Нью-Йорку «Riverside Library» вирішили допомагати молодим та безробітним, які збираються йти на співбесіду.

Про це повідомляє телеграм-канал "Територія".

Молодим людям здають на прокат сумки, краватки, ремені та різноманітні аксесуари, щоб вони могли справити враження на роботодавця і відчувати себе «на висоті», адже далеко не кожна молода людина може дозволити собі якісний брендовий одяг.

Дорослі та підлітки, які є членами бібліотеки, можуть позичити речі на три тижні, за умови, що в їхніх бібліотечних абонементах не вказана наявність штрафу у 15 та більше доларів.

Прокат є лише частиною більш широкого пакету послуг, які бібліотека надає тим, хто шукає роботу. Тут проводять також майстер-класи для підлітків щодо того, як краще скласти резюме, знайти вакансію та податися на неї. А ще є корисні інформаційні ресурси для тих, хто шукає роботу та прагне успішної кар'єри.

Ідея проекту належить молодій бібліотекарці Мікеле Лі.

- Багато підлітків, які приходили на мої лекції щодо пошуку роботи, не знали, як правильно одягнутися на інтерв'ю або не мали можливості придбати потрібні речі, — розповіла жінка.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии