Поиск

Беззаперечна підтримка України з боку США та Константинополя стали перемогою Петра Порошенка на міжнародній арені, - експерт

Підтримка Сполученими Штатами рішення Петра Порошенка про запровадження в Україні воєнного стану а також принципова позиція Вселенського патріарха Варфоломея щодо створення в Україні помісної церкви стали беззаперечними перемогами Президента України на міжнародній арені.

Беззаперечна підтримка США та Константинополя стали перемогою України та Петра Порошенка на міжнародній арені, - експерт

Таку думку на своїй сторінці у facebook висловив експерт Олександр Голобуцький, передає Соцпортал.

- Цього тижня представник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що США підтримують рішення президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану у відповідь на агресію Росії в Керченській протоці. Судячи з усього, така реакція Вашингтона зумовлена тим, що американська розвідка була в курсі підготовленого вторгнення військ РФ на нашу територію. Але оперативна реакція президента на провокації в Азовському морі і привернення уваги до цього інциденту всієї світової громадськості, зруйнували плани Путіна і дали йому зрозуміти, що США і Євросоюз, як і раніше на нашому боці. Ми в цій війні непоодинокі, - зазначив експерт.

Також за його словами цього тижня Україна впритул підійшла до створення єдиної помісної Української церкви.

- Друга перемога - це підтримка Константинополя. Вчора був опублікован лист вселенського патріарха Варфоломея про позбавлення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія титулу митрополита Київського. Україна вперше за 350 років впритул підійшла до створення своєї автокефальної церкви, - підсумував Олександр Голобуцький.

Нагадаємо, у Міноборони США відреагували на захоплення українських моряків.

Комментарии