Поиск

Без монетизації субсидій гроші підуть в кишені олігархам, - точка зору

Якщо не монетизувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для населення, то вони підуть в кишені олігархам.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум розповіла в прямому ефірі телеканалу «ZIK», передає Соцпортал.

- Монетизація субсидій – це давати людям конкретні гроші для оплати комунальних послуг, щоб вони самі вирішували: чи споживати менше електроенергії, чи встановлювати енергозберігаючі технології тощо, – сказала вона.

За словами Альони Шкрум, держава віддає кошти на витрати олігархам, підприємствам-постачальникам послуг, а не українцям.

- Це крок в нікуди. У людей немає грошей, вони не мають за що купувати українську продукцію – економіка падає. Ось до чого призводить безглузда політика влади, яка зберігається сьогодні, – пояснила парламентарій.

Окрім того, зазначає депутат, досі не розпочаті програми з енергоефективності.

- Гроші на це нам дають міжнародні партнери. Ми ратифікуємо відповідні угоди у парламенті з 1 січня 2018 року, але кошти досі не використовують. Влада не розпочинає масштабні програми енергомодернізації, – обурилася представниця «Батьківщини».

Альона Шкрум також зауважила: про те, як поступово йти до монетизації субсидії, як важливо проводити енергомодернізацію знає лідер партії Юлія Тимошенко. Зокрема, ініційований нею Новий курс України передбачає розвиток енергоефективності в Україні.

Нагадаємо, що споживачам без лічильників на газ скасували субсидії.

А в елітних київських новобудовах виявили десятки "бідних" отримувачів субсидій.

Комментарии