Поиск

Бет Харт виступить у Києві з новим альбомом про історію її життя

8 грудня у Палаці Україна відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської співачки і автора пісень, номінованої на престижну премію Grammy, володарки премії Blues Music Award.

Бет Харт виступить у Києві з новим альбомом про історію її життя

3 причини піти на концерт Beth Hart:

  • Познайомитися з однією з кращих рок-блюзових співачок сучасності з унікальним голосом.
  • Першими почути нову програму і свої улюблені пісні.
  • Виступи Бет Харт ніколи не повторюються, вона любить імпровізувати і ділиться з глядачами своїми найпотаємнішими переживаннями та історіями з життя.

Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус. Співачка презентує в Києві свій новий альбом War In My Mind. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні у межах світового туру.

The Times: «У Бет Харт такий наполегливий і сильний блюз-роковий голос, що він може просто прибити вас до стіни. Деякі артисти вирішують співати блюз; а деякі ним живуть. І в історії музики усього декілька таких кар’єр зі злетом, падінням і новим злетом після нього - настільки ж блискучим, як у Бет Харт».

Зоряний шляху Бет Харт почався в Лос-Анджелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу "Star Search", в якому вона здобула титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і всьому світу. У багажі Бет Харт два найсильніших альбома з Joe Bonamassa, співпраця зі Слешем з "Guns N 'Roses", Нілом Шоном з "Journey", спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть - з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою "Bananas" групи "Deep Purple", на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

У Києві Бет презентує новий альбом War In My Mind, який офіційно вийшов 27 вересня на лейблі Provogue. Його продюсер - Роб Кавалло (Rob Cavallo), який працював з Green Day, Linkin Park, My Chemical Romance, Eric Clapton, the Goo Goo Dolls, Alanis Morissette, Black Sabbath, Phil Collins, Meat Loaf та багатьма іншими супер-зірками - вважає, що Харт зараз - на піку своїх творчих сил.

Ця співпраця стала важливим та серйозним етапом у творчості співачки.

Бет каже: "Я думаю, що один з найбільших талантів Роба полягає в тому, що він повністю дозволяє артистам мати своє власне бачення. В мене не було ніяких розчарувань з жодною з цих пісень."

Бет Харт настільки справжня, наскільки це можливо. У той час, коли інші музиканти полірують свої пісні, малюють свій образ, приховують свої недоліки та вік і ховають свої темні секрети, вона - митець, який розкриває свої карти і запрошує вас полюбити її або йти геть.

"Більше, ніж у будь-якому альбомі, який я коли-небудь записувала, тут я відкрита до того, щоб бути самою собою", - пояснює Бет

Той, хто знайомий з музикою і особистістю Бет Харт, знає, що вона пройшла через пекло, пережила важкі часи у своєму житті і не приховує цього. Навпаки, вона до болю відверта, відкрита, оголена - вона ділиться з нами своїм болем і всім, через що вона пройшла, тому що це єдиний спосіб стати сильніше і передати свою силу іншим. Ось чому "War In My Mind" настільки особиста. І ми знову чуємо неймовірний голос Бет Харт і знову стаємо свідками її історії, яка кожного разу зупиняє наше дихання і надихає нас вірити в те, що найкраще ще попереду!

Кажуть, що жоден концерт Бет Харт не схожий на інший, їх програма і настрій не повторюються. Неймовірний голос, віртуозне виконання в найширшому музичному та емоційному діапазоні - від інтимних блюзових балад до драйвових рок-хітів, особлива атмосфера щирості й довіри, повний контакт із глядачами - все це чекає нас на концерті у Києві 8 грудня!

  • Що: концерт світової королеви блюзу Beth Hart
  • Де: Національний палац мистецтв Україна
  • Коли: 8 грудня 19.00
  • Квитки concert.ua/uk/booking/beth-hart

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии