Поиск

Беріть авоську та робіть фото в соціальні мережі

Столичні чиновники закликають забути про поліетиленові пакети та робити більш екологічні закупи.

Чиновники пропонують киянам долучитися до міжнародної екологічної акції та відмовитися від поліетиленових пакетів. А саме, у рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів, що проходить 3 липня 2019 року, Управління екології та природних ресурсів КМДА запрошує всіх небайдужих киян долучитися до всесвітньої акції «День без поліетилену».

«Саме в цей день, 3 липня, спробуйте повністю відмовитися від пластикових пакетів. Візьміть екоторбинку, паперовий пакет чи навіть модну плетену сумку «авоську». Чудова та безпечна для довкілля альтернатива. Інформуйте друзів, викладайте фото до соціальних мереж – просувайте ідею «екологічного» способу життя!» – закликав начальник Управління Андрій Мальований.

Акція проводиться Програмою розвитку ООН спільно із Міністерством екології та природніх ресурсів України, міжфракційним об’єднанням ВРУ «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine.

Доєднатись до акції можуть як споживачі, громадські організації, так і заклади — супермаркети, магазини, ринки та інші торгові точки. Долучитися до акції можна тут.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок.

Наразі у Верховній Раді зареєстровані три законопроєкти, які передбачають обмеження використання пластикових пакетів в Україні.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии