Поиск

​Бенедикт Камбербетч приміряє роль шпигуна у фільмі «Залізна кора»

Бенедикт Камбербетч зіграє роль британського шпигуна Гревілла Мейнерда Винна у кінокартині «Залізна кора».

Бенедикт Камбербетч приміряє роль шпигуна у фільмі «Залізна кора»

Домінік Кук ( «Порожня корона») буде режисером фільму. А сценаристом став Том О'Коннор ( «Охоронець кілера»). Про це повідомляє телеграм-канал "Про кіно".

Подіїї відбуваються на реальній історії і розповідають про зв'язок Винна з полковником ГРУ Генштабу Міністерства оборони СРСР Олегом Пеньковським. У 1960 році під час приїзду в Москву Пеньковський вийшов на контакт з Винном і запропонував свою роботу агентом у британській розвідці в обмін на високу оплату і гарантію допомоги у втечі за кордон.

20 квітня 1961 року з лондонського аеропорту Хітроу Пеньковський полетів у закордонне відрядження і передав Винну два пакети з інформацією. У той же день він підписав акт вербування, який передбачав виконання всіх умов, поставлених Пеньковським. Через необхідність підтримувати постійний зв'язок Винн став зв'язковим полковника, який отримав позивний Залізна Кора.

Так відбувалось більше двох років. Кінокомпанія FilmNation забезпечить проект коштами і займеться продажем міжнародних прав на нього на кіноринку в Каннах.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии