Поиск

"Батьківщина" здобула перше місце на місцевих виборах в ОТГ

Партія «Батьківщина» здобула перше місце на місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). За підрахунком 100% голосів, «Батьківщина» отримала підтримку майже третини виборців (29%) і виборола 921 депутатській мандат.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції у Києві.

Юлія Тимошенко зазначила, що результати місцевих виборів в ОТГ – це реальний рейтинг партії та наймасштабніше соціологічне дослідження, це лакмусовий папірець, який показує: чи можемо ми розраховувати на чесні результати без фальсифікації на майбутніх парламентських і президентських виборах.

Лідер «Батьківщини» наголосила на тому, що партія перемогла в 13 областях України, а Блок Петра Порошенка – лише в 6 областях. І це попри фальсифікації, попри використання адміністративного ресурсу, підкуп, який проводило по всій країні оточення президента.

Юлія Тимошенко підкреслила, що такий результат став можливим завдяки виборцям, які проголосували чесно та свідомо.

Водночас, лідер «Батьківщини» звернула увагу на той факт, що в тих шести областях, де переміг БПП, відбувалась найгрубіша фальсифікація результатів виборів, зокрема в Харківській та Вінницькій областях. Це дає підстави стверджувати, що результат БПП (21% підтримки) – намальований, а реальний результат партії президента становить максимум 5-6%.

Юлія Тимошенко пояснила, що основною причиною маніпуляцій із даними про результати виборів в ОТГ, до яких вдається президент та його поплічники є підготовка до фальсифікацій майбутніх президентських виборів. Проте, лідер «Батьківщини» впевнена, що з президентською мафією можливо впоратись завдяки підтримці тих виборців, які голосують чесно і свідомо.

Комментарии