Поиск

​"Батьківщина" Києва проти розбазарювання земель Труханового острову - заблокувала трибуну

Завдяки блокуванню трибуни Київради фракцією «Батьківщина» з порядку денного пленарного засідання знято питання про розбазарювання земель Труханового острова.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

«Минулої каденції Київради фракція «Батьківщина» блокувала трибуну через аналогічне питання. Тоді мер навіть наклав вето на відповідний проект рішення. Проте сьогодні в порядку денному ми знову побачили питання, яким намагаються віддати землі Труханового острова», - пояснив голова фракції Володимир Бондаренко.

Мова йде про проект рішення «Про надання державному підприємству «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу, в тому числі для догляду за водними об’єктами, прибережними захисними смугами на вул. Труханівській, 1-г, 1-д, 1-е у Дніпровському районі м. Києва».

«Землі Труханового острова повинні належати виключно його жителям - тваринам і птахам. Ця територія зберегла унікальну флору та фауну, тому не можемо просто так розкидатися цією землею!», - наголосив Володимир Бондаренко.

За словами депутата «Батьківщини» Дениса Москаля, Труханів острів - це "легені Києва". Місце відпочинку. Його не можна просто так взяти і перетворити на виставку висоток-саркофагів з цементу, цегли та заліза.

Комментарии