Поиск

Батьки пакистанської блогерші попросили суд пробачити її вбивць

Позбавили життя дівчину рідні брати, а батько з матір'ю стали на їхній бік

У місті Мултан на судовому засіданні у справі вбитої 26-річної популярної блогерші Кандиль Балоч батьки загиблої попросили суддю пробачити братів Вазім Азімаа і Аслам Шахіна. Вони заявили, що прощають синам вбивство сестри і хочуть, щоб кримінальну справу проти них закрили.

Кандиль Балоч стала відома після публікацій у соціальній мережі фотографій, які вважають мусульмани "гламурними і скандальними". Понад 700 тисяч користувачів Facebook були підписані на оновлення сторінки Балок, в Twitter таких налічувалося 41 тис осіб. Дівчина стверджувала, що хоче таким чином модернізувати ортодоксальний спосіб мислення одноплемінників і відкрити їм нові горизонти, повідомляє India Today.

Пізніше дівчина виклала відео на своїй сторінці, в якому пообіцяла станцювати стриптиз, якщо збірна Пакистану з крикету стане переможцем на важливому турнірі.

Серед викладених в мережі знімків, були і фотографії, на яких Балоч знаходиться в готелі разом з відомим муфтієм Абдалов Каві під час священного місяця Рамадан. Дівчина позувала в традиційному головному уборі мусульманського проповідника.

Така поведінка блогерші викликала бурю емоцій серед віруючих. На пошту Балоч стали приходити листи з погрозами та образами, і вона попросила надати їй охорону, повідомляє газета The Express Tribune.

У вбивстві Балоч зізнався брат Вазім Азім. Він відкрито заявив журналістам, що вони з братом задушили уві сні свою сестру, яка зганьбила честь їх сім'ї своїми публікаціями в соціальних мережах.

У Пакистані чоловіки щорічно вбивають більше 1000 жінок, які "заплямували честь" своєї сім'ї. Цей резонансний злочин спровокував громадські дебати і призвів до прийняття поправки до Кримінального кодексу Пакистану, яка не дозволяє близьким родичам жертв вбивства помилувати вбивць як це було раніше.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии