Поиск

Автори фільму "Кіборги" дали відповідь письменнику, який звинуватив їх у плагіаті

Журналіст, автор твору "Аеропорт", яка оповідає про захисників Донецького аеропорту, Сергій Лойко звинуватив у плагіаті творців фільму "Кіборги", який так само присвячений захисникам ДАП.

На даний претензії письменника відповіла сценарист фільму "Кіборги" Наталія Ворожбит. Зокрема, вони навела слова режисера картини Ахтема Сеітаблаєва: "Перший драфт сценарію Наталія прислала мені 15 липня 2015 року, а книжка "Аеропорт" побачила світ 3 вересня 2015".

Також звинуваченням у плагіаті з боку Лойко обурився і учасник бойових дій в Донецькому аеропорту Кирило Недря.

-А взагалі в цієї розборці є і позитивний момент... Якщо у створених образах люди бачать інші образи, значить ми досягли бажаного і пацани побачать на екрані не тільки ДАП і не тільки людей з попсовою назвою "Кіборги", яким ми себе і самі не називаємо.., а побачать простого бійця ЗСУ Саню/Пашу/Макса/Жеку і т. д., де-то за Дебалою.., Іловайськом або Широкіним.., точно з такими ж розмовами, схожістю долі чи акценту, який прийшов захищати не АЕРОПОРТ, став знову ж Міфом, а шматок своєї України, срати з яким би вона не була..., - підкреслив воїн АТО
-Ну а щодо права визначати плагіат, як і авторські права у цілому, то вони належать вищезазначеним простим бійцям ЗСУ Сані/Паші/Максу/Дружині, кожен написав свій роман під назвами "ДАП", "Дебальцеве", "Іловайськ"... і т. д..., - підсумував "кіборг".

Як повідомляв Соцпортал, Чому Навальний не визнає Крим українським.