Поиск

Автор бестселера «Дилер реальності»​ Ніколас Дімітров перерахує частину гонорару на боротьбу з епідемією ВІЛ

Напередодні дня боротьби зі СНІДом автор бестселера «Дилер реальності» Ніколас Дімітров вирішив перерахувати гонорар за залишок тиражу в Україні на боротьбу з епідемією ВІЛ.

Автор бестселера «Дилер реальності» Ніколас Дімітров перерахує частину гонорару на боротьбу з епідемією ВІЛ

Уже 20 років Дімітров є одним з активістів по боротьбі зі СНІДом в Східній Європі. Гонорар, отриманий від продажу першого тиржу свого дебютного роману, він передає на користь «100% Життя», найбільшої в Україні благодійної організації, яка представляє інтереси людей, що живуть з ВІЛ.

Коротка анотація роману «Дилер реальності»

Сінгапур недалекого майбутнього перетворився на світову столицю бізнесу і технологій. Споживання досягло межі, мораль вийшла з моди, релігії перетворилися в фастфуд. Людство загрузло в розвагах, розпусті та наркотиках. У еліти з'явився новий вид розваг - Персональна Реальність, в якій можна втілити будь-яку саму порочну і злочинну фантазію.

Корпоративний шпигун Золтан Варго отримує завдання проникнути в середину корпорації, що створює персональні реальності, щоб з'ясувати суть зловісного проекту, але сам виявляється втягнутий в диявольську гру. Порнографічний експеримент над мільйонами людей і запуск першої у світі цифрової релігії ламають всі його плани, і Золтан відкриває для себе одну приголомшливу істину ...

Про автора

Ніколас Дімітров народився та виріс в Болгарії. Своє дитинство до 12 років провів в дитячому будинку. Зустріч з Іваном Павлом ІІ та Джорджем Соросом змінила долю 16-річного юнака, учня гімназії стародавніх мов і культур. Подальшу освіту автор отримав в університетах Брюсселя, Вашингтона і Буенос-Айреса. Яскравий представник руху New Age, мандрівник по місцях Сили, однаково комфортно відчуває себе в горах Тибету і на фестивалі Burning Man. Поліглот, який володіє 11 мовами.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Про інклюзивність та права людей з інвалідністю читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии