Поиск

"Аутсайдеры": фільм, що мотивує боротися виходить в український прокат

Цей фільм про гордість. Про те, що коли зачіпають справу твого життя, ти підеш на все навіть на відверте божевілля, аби відстояти своє.

"Аутсайдеры": фільм, що мотивує боротися виходить в український прокат

12 листопада у Києві в кінотеатрі «Сінема Сіті» ( ТРЦ Ocean Plaza) відбулася прем’єра фільму «АУТСАЙДЕРИ».

"Аутсайдеры": фільм, що мотивує боротися виходить в український прокат

На гостей чекала Червона доріжка, частування від СушіЯ, welcome drink, миттєві фото, діджей-сет від DJ Cані Димова.

Відгуки

- Сьогодні були на прем'єрному показі фільму "Аутсайдери" ще відомий як "Форд проти Фераррі". Я дуже чекав цю картину. По завершенню стрічки в кінотеатрі - я думав що багато напишу. В підсумку.
Стрічка перевершила всі очікування. Харизматичний Бейл здивував по своєму, Метт Деймон так само на рівні, навіть гумор додає блиску цій стрічці. Прекрасний кінофільм про справжню історію автомобільного спорту! - написав у Фейсбуці один із гостей показу, фотограф Олександр Гавлінський.

На веб-сайті з агрегування рецензій Rotten Tomatoes фільм має рейтинг схвалення 92% на основі 100 оглядів із середньою оцінкою 7,53 / 10. Консенсус критиків веб-сайту зазначає: "Форд проти Феррарі для тих хто любить кіно про автівки, врівноважене захоплюючою людською драмою.

Сюжет

"Аутсайдеры": фільм, що мотивує боротися виходить в український прокат

У 60-ті роки ХХ століття команда Феррарі вважалася непереможною в легендарних гонках на витривалість Ле-Ман.

Більше всіх інших це зачіпало Генрі Форда II – він просто мріяв, щоб його Форд скинув із вершини італійців і сам зійшов на верхню сходинку п'єдесталу. Він готовий на це витратити будь-які гроші, найняти найкращих людей.

Один чоловік, конструктор Керолл Шелбі, сказав йому, що для перемоги в гонці потрібно дещо, що за гроші складно купити – геніальний гонщик. Шелбі погодився допомогти Форду та за неймовірно короткі строки створить машину, яка здатна перемагати.

Залишилося умовити норовливого, але неймовірно талановитого пілота Кена Майлса сісти за кермо майбутнього звіра, щоб перемогти Феррарі.

"Аутсайдери" засновані на чудовій справжній історії про візіонерського американського дизайнера автомобілів Керрола Шелбі та безстрашного британського водія Кена Майлза які разом боролися з корпоративним втручанням, законами фізики та власними демонами. Їм вдалося створити революційний гоночний автомобіль для Ford Motor Company та одержати перемогу над Феррарі у перегонах в 1966 році.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии