Поиск

Аслунд прогнозує нерайдужне майбутнє для гривні

Найближчим часом на кредити від Міжнародного валютного фонду очікувати не варто, відтак гривня й надалі залишатиметься слабкою. Цілком імовірно, що справи йтимуть не дуже добре, але повної катастрофи не буде.

Таку думку висловив науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council, шведський економіст Андерс Аслунд у коментарі "Економічній правді".

-Курс гривні залежить від співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Очевидно, що Адміністрація президента не є зацікавленою у подальшому співробітництві з МВФ. Я б не очікував, що до виборів президента, які відбудуться у 2019 році, МВФ чи Європейський союз дадуть Україні кредити, – підкреслив фахівець.
-Зараз обсяг міжнародних резервів України становить 18 мільярдів доларів, але через малий обсяг імпорту цих резервів недостатньо. Українська влада дбає про власне збагачення, а не про добробут населення. Майбутнє гривні залежить від довіри до влади. Якщо до керівництва країни немає довіри, то, скоріш за все, справи йтимуть не дуже добре. Важко сказати, наскільки погано, але катастрофи не буде, – додав Аслунд.

Як повідомляв Соцпортал, Гройсман пояснив, чому гривня продовжує падати.

Комментарии