Поиск

Ар'єв відповів Зеленському на його звинувачення

Голова української делегації поставив зустрічне запитання Володимиру Зеленському.

Ар'єв відповів Зеленському на його звинувачення

Після того як президент Володимир Зеленський під час брифінгу розповів про повернення Росії в ПАРЄ і викрив українських депутатів у слабкій взаємодії проти прийняття такого рішення Парламентською асамблеєю Ради Європи, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв дав відповідь главі держави на своїй сторінці в Facebook.

- Президент питає, що українська делегація зробила, аби не пустити Росію в ПАРЄ? В 2014 вигнали, в 2015 вигнали вдруге, в 2016 ухвалили кілька резолюцій, де була жорстка умова повернення РФ тільки після серйозних кроків збоку Росії, в 2017 вигнали проросійського президента ПАРЄ, в 2018 зірвали репорт про повернення РФ, який був ухвалений тепер. Між тим багато інших документів з приводу заручників, моряків, кримських татар, анексії Криму. І сотні зустрічей, переговорів і домовленостей – йдеться у повідомленні.

Володимир Ар'єв задав зустрічне запитання Зеленському:

- Ви лише вислухали відмови в Берліні, Парижі і на цьому все? Ви, маючи всі можливості і інструменти, як очільник дипломатії, не запропонували жодних зустрічних умов? Чому не знайшли часу зустрітися з українською делегацією, яка просила про зустріч? Ми би пояснили, що міг зробити президент. Чому не набрали Порошенка, який би теж міг пояснити, що робити, бо робив не один раз?, - додав голова української делегації.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии