Пошук

Apple презентував iOS 13 з "темним" функціоналом та Siri

"Яблочники" представили новітню версію ОС для iOS 13. В неї з'явився "темний режим", а голос Siri стане "більш природним". Нова версія ОС буде працювати вдвічі швидше.

У компанії стверджують, що в iOS 13 Face ID буде спрацьовувати на 30% швидше, а додатки будуть працювати в два рази швидше, ніж в iOS 12.

Ще однією важливою зміною став темний режим, який тепер підтримують всі встановлені програми і системні компоненти, в тому числі, нагадування. Оновлена була також клавіатура, яка тепер підтримує введення за допомогою свайпів: тепер користувачі iOS зможуть набирати слова і фрази, не відриваючи палець від екрану.

Оновлено був і розділ "Нагадування", який тепер зможе вгадувати бажання користувачів: достатньо просто почати друкувати текст і програма сама припустить, коли про подію потрібно нагадати.

Браузер Safari отримав спрощене управління розміром шрифту на сторінці. У додатку "Пошта" з'явилося просунуте форматування та підтримка сторонніх шрифтів. А в "Нотатках" з'явилися папки, в які можна групувати замітки, якими він хоче поділитися.

Змінила Apple і підхід до безпеки: тепер користувач може дозволити додатку доступ до місця розташування тільки один раз, замість того, щоб давати йому можливість відстежувати місце розташування під час кожного використання. Крім того, з'явилася опція "увійти за допомогою Apple", яка дозволить розробникам логінитися в додатках і сервісах, а також "створити новий аккаунт без введення особистої інформації". З'явилася також можливість створювати новий електронний ящик для кожного додатка.

Змінився і розділ Memoji: з їх допомогою можна створювати стікери, а також встановлювати їх замість фотографії профілю. Apple також вирішила допомогти користувачам ділитися музикою: два користувачі з AirPods можуть просто докласти смартфони один до одного та обмінятися треками.

Функції Find My Friends і Find My iPhone були об'єднані в одну, яка отримала назву Find My. Тепер з її допомогою можна знайти також пристрої, які знаходяться офф-лайн.

Нова iOS буде доступна на iPhone, починаючи з 6S. Версія для розробників доступна вже сьогодні, а бета-версія для користувачів з'явиться пізніше в цьому місяці.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии

Новости по теме