Поиск

Американська кав'ярня використовує напівголих хлопців, щоб зацікавити клієнтів

У Сіетлі відкрилася кав'ярня, яка приваблює клієнтів не тільки смачною кавою, а й незвичайними бариста - еспресо та інші напої в закладі готують напівголі спортивні хлопці

Про це пише Vice.

Творці проекту вже встигли запустити мережу кав'ярень LadyBug Bikini Espresso, де каву готують дівчата в купальниках. Однак на цьому бізнесмени вирішили не зупинятися. Їх новий проект називається DreamBoyz Espresso.

Всі бариста, що працюють в DreamBoyz Espresso, займаються фітнесом і люблять каву. Протягом усього робочого дня вони ходять в шортах і метеликах.

«Я захоплююся фітнесом. Пару років тому я працював в Starbucks, мені подобалося бути бариста, правда зарплата була маленькою. Можливість працювати в DreamBoyz Espresso дозволяє мені поєднувати любов до спорту і до кави».

Судячи з відгуків клієнтів кав'ярні в Instagram, більшості відвідувачів подобається концепція DreamBoyz Espresso. Заклад працює як маленька мобільна кав'ярня-фургон, де люди можуть купити напої з собою.

Творці DreamBoyz Espresso розповіли Vice, що їхня ідея є унікальною для Сіетла. Однак журналісти з'ясували, що майже десять років тому в місті існувала кав'ярня з такою ж концепцією Barista Boyz. Але їм довелося закритися через низьку виручку - проект проіснував лише п'ять місяців.

Урочисте відкриття DreamBoyz Espresso компанія планує провести найближчим часом. Однак кавові станції зі спортивними молодими людьми працюють в Сіетлі вже зараз.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии