Поиск

Американець врятувався від грабіжників цитатами з "Кримінального чтива"

У США житель містечка Джонстоун Пол Хорнер став місцевою знаменитістю і героєм, після того, як розігнав пару злочинців цитатами з легендарного фільму Квентіна Таронтіно Кримінальне чтиво.

Про це повідомляють Факти.

Злочинці збиралися пограбувати ресторан, але Пол Хорнер не дав їм цього зробити.Русский Еврей.

“Він просто-напросто став сипати цитатами з фільму Кримінальне чтиво. Грабіжники були збиті з пантелику і, врешті-решт, забралися геть", - розповідає менеджер ресторану Тед Баркінс
"На щастя, зі мною був гаманець, на якому написано “Не з тим зв’язався”. Грабіжники обходили відвідувачів, вимагаючи віддати їм гаманці. Я тримав гаманець, як Семюел Джексон в одному з епізодів Чтива", – розповідає герой.

Відвідувачка ресторану Сюзан Личфилд згадує, що момент був страшний.

“Грабіжники запитали містера Хорнера, що це у нього в руці. Він незворушним тоном відповів, що це гаманець з написом “Не з тим зв’язався”. Я не бачила фільму, тому не розуміла, що це означає. Я просто подумала, що цей хлопець ненормальний і що йому жити набридло", - сказала вона.

"Після того, як я сказав щодо гаманця, грабіжники ніби сказилися. Але я вирішив продовжити в тому ж дусі і сказав, наслідуючи манері актора з мого улюбленого фільму: “У звичайній ситуації я б підсмажив ваші дупи, як довбаних курчат, але сьогодні у мене дещо сталося, і я не хочу вас вбивати. Навпаки, я хочу вам допомогти", - пригадав він.

"На цих словах грабіжники переглянулися і рвонули з ресторану. Я знав, що коли-небудь відмінне знання Кримінального чтива мені обов’язково знадобиться", – говорить Пол.

Як повідомляв Соцпортал, мелодрама «Привиди Ісмаеля» з Матьє Амальріком та Маріон Котіяр вийшла у прокат.

Комментарии