Поиск

Активісти прибрали Київ і закликали містян не смітити

Активісти Шевченківської районної у м. Києві організації "Батьківщини Молодої" зняли соціальний відеоролик, у якому закликали киян піклуватися і не смітити у своєму місті.

- У 2016 році в рейтингу найчистіших міст України, Київ посів аж 14 місце. Рейтинг враховувв три параметри: порядок на вулицях, чистота повітря та робота комунальних служб. Але всі ми також знаємо, що чисто там, де не смітять. Тому ми закликаємо киян не смітити у нашому прекрасному місті і сподіваємось, що в найближчому майбутньому столиця посяде перше місце в цьому рейтингу" - поділився Голова Шевченківської БМ Gennadiy Kiria.

В той же час їх старші колеги зі столичної “Батьківщини” під лозунгом “Чиста країна – це моя Батьківщина” вийшли на велике прибирання території в Дніпровському районі.

За невеликі півдня вони прибрали місцевість, яка оточує Київську міську клінічну лікарню №3, Київську міську дитячу клінічну лікарню №2 та велике дитяче інфекційне відділення.

- У лікарнях перебувають діти з матерями, їм не можливо було вийти на свіже повітря, тому що місцевість вкрай занедбана: пляшки, шприци, сміттєві звалища тощо. Ми відгукуємося на вирішення і цієї проблеми. Нам не байдуже, у якому місті жити, яким повітрям дихати, – прокоментували активісти.

За словами партійців, на прибиранні території було понад 100 людей.

Вони додали, що зібрали цілий причеп сміття та вичистили паркову зону для приємних сімейних прогулянок.

Комментарии