Поиск

Аферисти ошукали довірливих жертв на понад 40 тисяч

телефонні аферисти

До мешканця Здолбунова зателефонував невідомий та запропонував купити талони на пальне за вигідною ціною.

21 525 гривень «продавець» сказав передати у конверті та залишити в оператора на одній із заправних станцій у Рівному. При цьому запевнив, що талони будуть через годину, інформує Соцпортал з посиланням на обласне управління поліції.

Аферист попросив взяти нібито документи в конверті від однієї людини та передати іншій, яка прийде через деякий час. Та доки мешканець Здолбунова чекав на талони, невідома особа забрала пакунок із грішми. Коли ж горе-покупець не отримав ні талонів, ні власних коштів, шахрай перебував уже поза зоною досяжності.

- Поліцейські вилучили відео з камер спостереження та встановлюють усі обставини шахрайської схеми, зокрема і причетних до неї осіб у рамках досудового розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, - зазначили в поліції.

А у Вараші з кредитної картки 35-річної місцевої жительки за стандартною схемою «вашу картку заблокували. Назвіть код, вказаний в смс» зникли 20 320 гривень. У відчаї жінка звернулася до поліції. Проводиться розслідування.

Нагадаємо, іноземець побив українку гантелею.

Комментарии