Поиск

Олександр Качура: наслідки петиції за відставку Зеленського

Електронна петиція за відставку Зеленського є посяганням на виборче право. Так вважає засновник адвокатської компанії «Kachura Lawyers» Олександр Качура.

Качура

Електронна петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського з поста голови держави, яка напередодні з’явилася на сайті президента України, стрімко набрала необхідні для її розгляду 25 тисяч голосі. Відомий адвокат Олксандр Качура каже, що з огляду на кількість людей, які проголосували, петиція має бути розглянута - пише видання "Надзвичайні новини". Проте водночас вона містить посягання на виборче право.

Качура вважає:

Враховуючи кількість зібраних голосів, така петиція має бути розглянута. Але відповідно до Закону України «Про звернення громадян», положення якого містять вимоги до електронних петицій, електронна петиція не повинна містити заклики посягання на права і свободи людини. Натомість, опублікована петиція містить посягання на вже реалізоване громадянами України конституційне право – виборче право.

За словами правника, відповідно до статті 109 Конституції України, заява про відставку президента є актом його вільного волевиявлення, а тому не може бути наслідком протестного настрою інших осіб.

Далі адвокат сказав:

З огляду на це вважаю, що петиція про відставку Президента України є необґрунтованою. І для мене не буде дивним, якщо скоро з’явиться петиція про відхилення петиції «За відставку Президента України Володимира Зеленського» або щось подібне.

Олександр Анатолійович Качура є засновником Адвокатської компанії «Kachura Lawyers». Він народився 18 серпня 1990 року в м Конотоп Сумської області.

Має три вищі освіти, є кандидатом юридичних наук.

З 2016 захистив дисертацію і отримав диплом кандидата юридичних наук, Науково-дослідний інститут інформатики і права НАН України.

У 2015 закінчив філософський факультет Київського університету імені Т.Г.Шевченка, спеціальність «політологія».

У 2013 з відзнакою закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут», спеціальність «правознавство».

У 2012 захистив диплом у міжнародному університеті фінансів, спеціальність «міжнародний менеджмент управління».

Почав трудовий шлях відразу після закінчення школи в 2008 році на посаді слюсаря в м. Конотоп.

З 2012 займається приватною юридичною практикою в м. Києві.

У 2017 заснували власну адвокатську фірму «Kachura Lawyers», яку очолює по сьогоднішній день.

У 2018 визнаний Асоціацією адвокатів кращим адвокатом України і отримав нагороду «Адвокат року 2018».

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии