Поиск

5 навичок ідеального боса на думку американських працівників

Компанія LinkedIn опитала понад 2000 співробітників, якими якостями повинен володіти ідеальний начальник. Як виявилося, співробітники цінують рішучих і тих лідерів, які можуть пожаліти

1. Уміння вирішувати проблеми (68%).

Співробітники хочуть, щоб їх бос добре справлялися з проблемами. Для кращого вирішення проблем експерти радять чітко визначити її. Співробітники в свою чергу повинні пам'ятати, що їм теж необхідно пропонувати варіанти вирішення, і тільки тоді вони можуть спокійно покладатися на майстерність боса.

2. Тайм-менеджмент (44%).

Співробітники хочуть, щоб їх керівник краще планував час, щоб, по-перше, подав їм приклад, а по-друге, не витрачав час працівників. Їм не подобаються занадто довгі розмови або незаплановані зустрічі.

3. Рішучість (40%).

Цей пункт, на відміну від першого, говорить про самовпевненість начальника. Лідер повинен чітко зрозуміти, де правильне рішення, в деяких випадках ризикувати і ставити вимоги до працівників. Невиконання цієї вимоги може паралізувати співробітників, викликати сумніви, невпевненість, розчарування, брак уваги і обурення. Якщо бос довго вибирає між альтернативами, то постраждає і він, і співробітники: конкуруючі компанії прорвуться вперед, а багатофункціональність вб'є відчуття завершеності.

4. Емпатія (38%).

Співробітники хочуть, щоб керівники зрозуміли, як вони себе почувають і через що проходять. Можна дати співробітнику можливість обмінюватися досвідом і повідомляти про свої потреби і бажання. Деякі дослідження показують, що це призводить до міцних міжособистісних зв'язків, що добре позначається і на роботі.

5. Співчуття (36%).

Співчуття глибша версія емпатії, тому що одна справа - зрозуміти, що відчуває хтось інший, але зовсім інше - відчути ті ж самі речі разом з ними. Співробітники хочуть, щоб начальники були жалісливими, щоб спілкуватися з ними на на рівні почуттів. Начальник так може проявляти свої лідерські якості: тільки в більш м'якій і усвідомленої формі, наочно показуючи іншій людині, що він відчуває ті ж емоції.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии