Пошук

4 найбільш поширені захворювання, які можна отримати, плаваючи у басейні

Це 4 найбільш поширені проблеми зі здоров'ям

Плавання — один з кращих видів фізичної активності. Воно допомагає ефективно спалювати калорії, тонізує м'язи і захищає серце. Однак перш, ніж занурюватися у воду, слід переконатися, що вона чиста. Багато хто помилково думає, що в хлорованій воді не може бути мікробів. Ми підібрали найбільш поширені проблеми зі здоров'ям, якими можна заразитися під час плавання в басейні,

Висип

Хто б не хотів розслабитися в сауні або в басейні з підігрівом після напруженого робочого дня? Але фахівці закликають добре подумати, перш ніж вибирати подібний спосіб релаксу. У воді, яка підігрівається знаходяться особливі мікроби, які при контакті зі шкірою, можуть спровокувати свербіння та висип. Симптоми можуть посилюватися після чергового сеансу плавання. Така проблема зазвичай виникає після відвідування басейнів, які очищаються не регулярно. Ці висипання можуть супроводжуватися больовими відчуттями, появою пухирів, заповнених гноєм. Як правило, потрібно близько 10 днів для відновлення.

Вушні інфекції

Коли ми плаваємо, вода потрапляє в вуха і ніс. Найчастіше вона швидко покидає тіло, але в деяких випадках може виявитися в пастці у вушному каналі, тим самим створюючи ідеальні умови для розмноження шкідливих бактерій і навіть деяких видів грибків. Бактеріальні інфекції можуть спровокувати набряк, біль і сильний свербіж. Це трапляється частіше з дітьми, ніж з дорослими. Тому дуже важливо вживати заходів обережності під час плавання. Після сеансу слід добре прочистити і просушити вуха.

Діарея

Цей неприємний стан може виникнути не тільки після вживання неякісної їжі. У воді басейну можуть міститися збудники холери, а також бактерії, що викликають діарею. Заразитися буде дуже легко. Досить навіть одного ковтка.

Проблеми з органами дихання

Для людей із захворюваннями дихальної системи, дуже важливо, щоб вода в басейні була ідеально чистою. Навіть помірно забруднена вода містить деякі мікроби, які можуть накопичуватися в затишних куточках і тріщинах на басейну і поширюватися разом з бризками води і краплями пари. Тому проблеми з диханням можуть виникнути при проковтуванні зараженої води та вдиханні пари. У зоні ризику знаходяться люди, старші 50 років, діти, жінки в положенні, а також люди з низьким імунітетом.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Комментарии