Поиск

Українка народила 18-ту дитину.

Дівчинка вагою понад 3,5 кг з’явилася на світ здоровою, а пологи минули добре, пише газета «Поради», повідомляє Соцпортал.

46-річна Любов Ковалевич у пологовому будинку райцентра Рокитне жінка народжує майже щороку. Чоловік із заробітків мчить до рідного села, аби привітати дружину та доньку.

- Нема такого, щоб сказали: не треба, не хочу, вистачить, – каже породілля ТСН.

Проте Любов, згадуючи послідовно, хто за ким народився, збивається.

Родина виживає на заробітки батька, а тепер і трьох зятів. Ще є державна допомога на дітей, виручає й домашнє господарство. Щоб прогодувати усіх в родині, на рік колють чотирьох кабанів, на день варять до 10 літрів борщу, а коли захочуть пельменів на вечерю, то доводиться їх зліпити не менше півтисячі.

- 40 онуків, а правнуків 38. Я лічила та й забула вже, – каже бабуся немовляти Ірина Ковалевич.

Слід зазначити, що Любов Ковалевич вже мала 18 пологів, однак дітей у сімействі – 17. Один хлопчик помер. Найстаршій дитині зараз 26 років. Батьки Люби теж багатодітні: вони народили по 9 і 15 дітей. Четверо дітей сім’ї Ковалевичів вже мають свої родини і не живуть з батьками.

Але найцікавіше, що жінка – навіть не рекордсменка свого регіону. 44-річна Світлана з сусіднього села Глинне цього місяця має народити вже 19-ту дитину.

Однак обидві жінки готові не зупинятися й планують народжувати далі, саме для того старших дітей виховали так, щоб вони допомагали ставити на ноги молодших.

Нагадаємо, чоловік вбив дружину за те, що відмовила йому в коханні

Комментарии